پنجشنبه 15 خرداد 1399
EN

خبرگزاري

دیدار دست اندرکاران و کارگزاران حج تمتع ۹۸ با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی

دیدار دست اندرکاران و کارگزاران حج تمتع ۹۸ با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی
حجت الاسلام و المسلمین عبادی: مراسم حج باید ابراهیمی باشد نه آمریکا پرستی

به گزارش دفتر روابط عمومی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند، حجت الاسلام و المسلمین آقای حاج سید علیرضا عبادی صبح امروز در دیدار با کارگزاران حج تمتع ۹۸ با تبریک دهه کرامت، اظهار کرد: حج امری واجب است که در روایات بسیار بر انجام این وظیفه تاکید شده است.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه عبادت امور ظاهر و باطنی دارد، افزود: همواره در پای عبادت و بندگی خدا جامعه بشری باید به رستگاری برسد بنابراین امر و نهی خداوند حکیمانه است و صرفاً یک عمل فیزیکی نیست.

 

حجت الاسلام و المسلمین عبادی با اشاره به اینکه انجام عبادت حج تنها گزارش یک عمل فیزیکی نیست و باید برای جامعه مسلمانان پیام داشته باشد، گفت: مشکلات جامعه مسلمانان، مشکلی نیست که کفار توان داشته باشند علیه ما انجام دهند بلکه ناشی از ضعف و رخوت و انفعال خود مسلمانان است.

 

وی با بیان اینکه دشمن مانند میکروبی است که اگر ما در مقابل آن قوی باشیم نمی‌تواند نفوذ پیدا کند، ادامه داد: بدن سالم در مقابل ۱۲ هزار نوع میکروب مقاومت می‌کند اما وقتی بدن ضعیف و زخمی شد آسیب می‌بیند.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه اگر مسلمانان ویران نباشند دشمن نمی‌تواند کاری انجام دهد، عنوان کرد: رگ حیات دشمن (شریان‌های حیاتی نفت) در دست مسلمانان است.

 

حجت الاسلام و المسلمین عبادی افزود: متاسفانه بخاطر مسائل فرعی اختلافات بین مسلمانان را بزرگ می‌کنند و ۱۴۰۰ سال است اختلافات جزئی برای اجرای برخی احکام اسلامی در بین مسلمانان حل نشده است.

 

وی با طرح این سوال که چرا برای احکام قرآن حساسیت و دغدغه نداریم، گفت: در ماه‌های حرام جنگ و حمله و هجوم حرام است و در این امر اختلافی نیست اما چطور از نظر فیزیکی همه در مکه جمع می شوند اما نسبت به احکام الهی کسی سوال نمی‌پرسد و نسبت به جنگ بین مسلمانان بی تفاوت هستند!

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه دفاع از مظلومان حرام نیست بلکه هجوم حرام است، ادامه داد: همه مسلمانان موظفند در مقابل عده ای سرکش که پایبند قانون نیستند ایستادگی کنند تا احکام الهی را قبول کند؛ اما امروز در مراسم حج به این مهم توجه و عمل نمی‌شود.

 

حجت الاسلام و المسلمین عبادی با انتقاد از بی تفاوتی نسبت به ظلم در جامعه مسلمین، گفت: باید در مراسم معنوی حج مسلمانان برای فاجعه‌ها و ظلم های که توسط استکبار جهانی به جامعه مسلمین می‌شود چاره اندیشی کنند.

 

وی بیان کرد: شرک نفس بدترین نوع شرک است و بت پرستی یعنی خرافه پرستی اما بت بزرگ کسی است که آن را می‌سازد.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی تاکید کرد: هرکس صدای مظلومی را بشنود و او را یاری نکند مسلمان نخواهد بود و همچنین اگر کسی دشمن را به عنوان سرپرست بپذیرد مسلمان نیست.

 

حجت الاسلام و المسلمین عبادی با اشاره به ظرفیت عظیم حج برای حمایت از مظلومان، گفت: تمام عزت مسلمانان در حج است اما امروز متاسفانه مدیر و خادم حج نوکر امریکا و صهیونیست است و به نفع مسلمانان کار نمی‌کنند.

 

وی بر بیداری مسلمانان از خواب غفلت تاکید کرد و بیان داشت: احکام الهی عمیق، پر ظرفیت و محتوا است اما به شرط آن که مسلمانان از آن بهره برداری کنند.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه امروز در دنیا چهره خشن از اسلام ساختند که طرح آن برای بیگانه و اجرای آن توسط مسلمانان است، گفت: کنگره حج از باشکوه‌ترین مناسک است و عزت مسلمانان در حج است در صورتی که حج ابراهیمی و توحیدی باشد نه حج آمریکاپرستی.

برچسب ها : حج، حج تمتع، حج98

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

رضاطهماسبی
رضاطهماسبی جمعه, 21 تیر,1398 12:24
#### # هاشم یکه زارع مدیریت عامل کنونی گروه صنعتی شرکت ایران خودرو : [( یکی ازدوستان صمیمی "دانش اموخته" واز ته مانده های باند ٭٭ محسن سازگارا ٭٭ منافق وضد انقلاب متواری به امریکا ، واز حامیان گروهک مجاهدین خلق ، وعنصر مزدور سازمان سیا می باشد )] و
( ازسوی دیگر یکه زارع ازغلامان ، و دست نشانده ها ودوستان نزدیک بهزاد نبوی عضو مرکزیت مجاهدین انقلاب واز محکومین فتنه سال ٨ ٨ بوده است . ) دراین مهم رسیدگی به چگونگی روابط ، اهداف و رازهای پنهانی فی مابین هاشم یکه زارع ، محسن سازگارا و بهزاد نبوی نکاتی را از "جریان برانداز وحلقه انحرافی " وعوامل پنهانی ان را اشکار می سازد . با سلام : (سازمان نامشروع ومنحله مجاهدین یکی از چهار رکن فتنه سال ٨ ٨ میباشد . که به برکت حماسه ۹ دی پوزه نجس اینان به خاک مالیده شده است.) در توضیح است و انشاالاه در احترام برارواح طیبه، وخونهای طاهرومطهر ریخته شده معظم شهدا درجبهه های حق علیه باطل (صحرای کربلای نظام ) ودرحرمت بر قبور همیشه نورانی وگلباران یکایک شهدای معظم هشت سال دفاع مقدس وشهدای مدافعین حرم زینب (س) در رسیدگی به گزارش فوق دستورقاطع راصادر فرمایید : که چرا ... وبه چه علت ، وبا چه اهدافی منفور هاشم یکه زارع که عنصر مرتبط واز فعالان ان سازمان نامشروع مجاهدین " جریان برانداز ،حلقه انحرافی " بوده است چگونه باحمایت یامماشات مسئولان وقت وزارتخانه صنعت،معدن،تجارت سالیان سال وبااسودگی کامل به عنوان مهره وعنصر سازمان مجاهدین برمسند مدیریت عاملی چندین شرکت بزرگ دولتی جهت انجام اهداف ابقا شده است . وچگونگی نفوذ "حلقه انحرافی ریشه یابی وشناسایی ،عناصر" وخشکانیدن ریشه های موجود ان سازمان منحله مجاهدین در بدنه وزارتخانه صنعت،معدن،تجارت وخنثی کردن اهداف حاصله... ومشخص شدن پشتوانه بسیار قدرتمند منفور " هاشم یکه زارع جریان برانداز " که اصل ، نقطه ثقل و بانی کل... موضوعات است . مع ذکر درشرمندگی از ارواح طاهر وخونهای مطهر شهدا ، در عدم نظارت وغفلت محرز...،کوته فکری ،بی مسئولیتی در قبال نظام الاهی ،حفظ مقام، و قطعا واهمه ... مسئولان وقت وکنونی وزارت صنعت،معدن،تجارت بار دیگر ایشان را ازسال ۹۲ وبااگاهی به مدیریت عاملی گروه صنعتی شرکت ایران خودرو منسوب کرده وبا تاسف وتالم مقامات...در بازدید ها ازشرکت ایران خودرو ... ودرمراسم هاوهمایشهای... متعدد و با افتخارشانه به شانه ایشان بوده وعنصرمرتبط سخنران ! مع الوصف گفتاردر این کوتاهی وغفلت اشکار مسئولان وزارت صنعت ،معدن،تجارت : حامیان ایشان "هاشم یکه زارع " ( حامیان فتنه سال ٨ ٨ ) "جریان برانداز و حلقه انحرافی " سالیان سال... دروزارتخانه صنعت ،معدن ،تجارت وگروه صنعتی شرکت ایران خودرو وتوابع نفوذ ، وریشه گسترانده وبر اهداف مسلط . دراین خصوص و من قبل اینجانب به تعداد ۳۱ سری نامه با اسناد . ... به ادرس پست الکترونیکی ریاست محترم خبرگان ، مجلس ، معاونت بازرسی ریاست جمهوری ، شورای نگهبان ....، چند استان از سپاه پاسداران... استانداری تهران، مشهد مقدس، سمنان ، البرز،زنجان ....صدا وسیمای استان تهران ، ستاد خبری بانک مرکزی، ....وزارتخانه : خارجه ، بهداشت ودرمان ، تعاون ،
دفاع، اموزش وپرورش...و بسیاری ازمقامات محترم دیگر نظام مقدس والاهی جمهوری اسلامی ایران ارسال نموده و موجود میباشد . مع الوصف الحال اماده احضار به دادگاه میباشم . اجر شما متدینین با مهدی فاطمه( عج ) رضا طهماسبی کدملی 0321398386 /تماس02632722079 /09191650959 [ موضوع حامیان فتنه سال ٨ ٨ ]