چهارشنبه 12 بهمن 1401
EN

خبرگزاري

بازگشت رییس سازمان حج وزیارت و هیئت همراه از عربستان به کشور

  • 24 دی 1401
  • 10:43
  • 0 دیدگاه
  • 67 بازدید
  • Article Rating
بازگشت رییس سازمان حج وزیارت و هیئت همراه از عربستان به کشور

رییس سازمان حج وزیارت و هیئت همراه که شنبه هفدهم دی ماه با دعوت وزارت حج و عمره عربستان و به منظور امضای تفاهمنامه حج تمتع ۱۴۰۲ به این کشور سفر کرده بودند، شامگاه جمعه بیست و سوم دی ماه وارد کشور شدند و مورد استقبال تنی چند از مدیران سازمان حج و زیارت قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی سازمان حج وزیارت ؛ دکتر سید صادق حسینی رییس سازمان حج و زیارت شنبه هفته گذشته هفدهم دی ماه در راس هیئتی تهران را به مقصد عربستان ترک کرد تا تفاهمنامه حج تمتع ۱۴۰۲ را با وزیر حج و عمره عربستان به امضا برساند.
دکتر حسینی و هیئت همراه در حضور چند روزه خود در عربستان ضمن دیدار با وزیر حج و عمره عربستان و مسئولان وزارت حج و عمره این کشور ، تفاهمنامه حج سال جاری را به امضا رسانده و در خصوص شرایط و نحوه اعزام حجاج ایرانی گفتگو و تبادل نظر کردند.
وزیر حج و عمره عربستان نیز استقبال گرم و صمیمانه ای از رییس سازمان حج وزیارت کشور و هیئت همراه در میان مسئولان حج ۵۶ کشور اسلامی ، به عمل آورد و طرفین در خصوص موضوعات مرتبط با حج تمتع آتی گفتگو و رایزنی کردند .
دکتر حسینی رییس سازمان حج وزیارت و هیئت همراه شامگاه جمعه بیست و سوم دی ماه پس از چند روز گفتگو، رایزنی و انعقاد تفاهمنامه حج تمتع ۱۴۰۲،به کشور بازگشتند و در فرودگاه امام خمینی (ره) مورد استقبال معاون عتبات سازمان حج وزیارت و مدیرکل حوزه روابط عمومی و ریاست قرار گرفتند .
قرار است جزییات این سفر طی روزهای آتی اطلاع رسانی شود.

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.