یکشنبه 23 مرداد 1401
EN

خبرگزاري

شروع پیش ثبت نام سوریه از طریقه سامانه ziarat.haj.ir

شروع پیش ثبت نام سوریه از طریقه سامانه ziarat.haj.ir
ابوالفضل نوفرستی مدیر حج و زیارت استان خراسان جنوبی ضمن اعلام شروع پیش ثبت نام از طریق سامانه Ziarat.haj.ir گفت: متقاضيان محترم تشرف به سوریه می توانند از ساعت9صبح روز چهارشنبه مورخ  1400/11/06شروع و تا تاریخ 1400/11/15 نسبت به تكميل فرم مربوطه در سايت (http://Ziarat.haj.ir) براي خود و همراهانشان پيش ثبت ‌نام را در منزل و یا مراجعه به دفاتر و شرکتهای زیارتی در سطح استان انجام دهند.

 

مدیرحج وزیارت استان ضمن اعلام این خبر گفت: اعزام ها بصورت فقط هوایی خواهد بود و در ادامه در خصوص نحوه تکمیل پیش ثبت نام گفت: هر گروه از يك سرگروه و افراد زیر گروه وی (همراهان) تشكيل مي‌شود كه لازم است مشخصات كامل سرگروه و اطلاعات اولیه همراهان(کد ملی، نام و نام خانوادگی، شماره شناسنامه، تاریخ تولد) به صورت صحیح در فرم پيش ثبت‌نام سايت درج گرددتا با اطلاعات سازمان ثبت احوال مطابقت می دهد و هر نفر فقط یکبار و در يك گروه میتواند (بعنوان سرگروه يا همراه) پيش ثبت‌نام نمايد.

 

شایان ذکراست براساس مصوبه ستاد مدیریت بیماری کرونا داشتن کارت واکسیناسیون و نتیجه منفی آزمایش PCR برای 72ساعت قبل از پرواز الزامی است.

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

dspvzzqzo
dspvzzqzo جمعه, 14 مرداد,1401 05:20
شروع پیش ثبت نام سوریه از طریقه سامانه ziarat.haj.ir > مدیریت حج و زیارت استان خراسان جنوبی مدیریت حج و زیارت استان خراسان جنوبی
dspvzzqzo http://www.gh31f4ez6kt95p751psy610586pr9zwcs.org/
adspvzzqzo
udspvzzqzo