دوشنبه 15 آذر 1400
EN

خبرگزاري

اطلاعیه آموزشی

اطلاعیه آموزشی

بسمه تعالی

«اطلاعیه مهم آموزشی»

به اطلاع کارگزاران محترم می رساند  :

براساس مفاد نظام نامه جامع آموزش و پژوهش کارگزاران و به منظور اثر بخشی دوره های آموزشی، اداره کل دفتر راهبری و نظارت بر امور کارگزاران، سازمان حج و زیارت، اقدام به راه اندازی سامانه جدید جامع آموزش با قابلیت برگزاری دوره های آموزشی، بصورت مجازی (برخط) نموده است .لذا مرکز آموزش کارگزاران مدیریت حج و زیارت خراسان جنوبی در نظر دارد دومین دوره آموزش مجازی را برای تعداد محدودی از دروس برای کارگزاران واجدشرایط در سمت های ذيل برگزار نماید:

* عوامل اجرايی کاروان و مجموعه حج تمتع (مدير، معاون و مامورپذيرايی و زائرخدمه)

*در این راستا نکات ذیل جهت اطلاع کارگزاران محترم اعلام میگردد :

1-با توجه به بررسی صورت گرفته در سامانه آموزش، دروس انتخابی مندرج در بند 5 اطلاعیه، برای آموزش مجازی تعیین شده است و در صورت داشتن کسری از سایر دروس، کارگزاران محترم میتوانند مراتب را برای ثبت نام در دوره ی بعدی به آقای شفیع پور مسئول محترم آموزش اعلام نمایند.

2-براین اساس، افراد واجد شرایط در سمت های حج تمتع، می توانند نسبت به ثبت نام دوره های مجازی اعلام شده اقدام کنند و دروس کسری هر کارگزار  براساس نیاز آموزشی در سمتهای اعزامی در صفحه آموزش فراگیران سامانه جامع آموزش به نشانیedu.haj.ir  و درسامانه فراگیر آموزش در قسمت شناسنامه آموزش قابل مشاهده می باشد و دروس مجازی این فراخوان در قسمت  درخواست آموزش در سامانه فراگیرآموزش قابل مشاهده و انتخاب می باشد. ضمناً در سامانه فراگیرآموزش، نام کاربری کد ملی و رمز عبور،  همان رمز عبور سامانه جامع کارگزاران می باشد .

3-لازم به ذکر است ثبت نام کارگزاران محترم فقط از طریق صفحه (( فراگیر آموزش )) بصورت غیر حضوری از تاریخ  30/08/1400تا 02/09/1400 انجام می گردد و هیچ گونه ثبت نام حضوری انجام نمی پذیرد .تاریخ احتمالی شروع کلاسها از تاریخ 06/09/1400 خواهد بود.

4-دوره آموزشی و امتحانات پایان دوره بصورت مجازی ( غیر حضوری ) از طریق سامانه جامع آموزش برگزار می گردد .

5-شایان ذکر است  طبق اعلام کتبی مدیرکل محترم دفتر راهبری و نظارت برامور کارگزاران هزینه هرجلسه آموزشی ۱۲۸۰۰۰ ریال     می باشد و پرداخت شهریه نیز فقط بصورت غیرحضوری و آنلاین از طریق درگاه بانکی متصل به سامانه جامع آموزش انجام میگردد.

6-لازم  به ذکر است پس از ثبت درخواست آموزش توسط کارگزار،پرداخت شهريه فقط 24 ساعت پس از تایید درخواست آموزش توسط مسئول آموزش استان فعال بوده و پس از مهلت مذکور ثبت نام و درخواست کارگزار به صورت خودکار حذف می گردد و کارگزار مجدداً بايد درخواست آموزش خود را در سامانه آموزش ثبت و پرداخت نمايد.

7-قابل ذکر است تکميل بودن دوره های آموزشی ضمن ضرورت برای سمتهای اعزامی، برای افراد واجدشرایط شرکت کننده در فراخوانهای حج تمتع، طبق آيين نامه اجرايی کاروان و مجموعه حج تمتع دارای امتياز بوده و اين مزيت می تواند کارگزاران واجدشرایط را در فراخوان های آتی ارتقاء سطح مسئوليت حج تمتع، ياری نمايد.ضمن اینکه طی دوره آموزشی نیز تعهدی را برای سازمان حج و زیارت جهت اعزام کارگزار ایجاد ننموده و این موضوع تابع ضوابط وبخشنامه های ابلاغی سازمان حج و زیارت خواهد بود.

8-قابل ذکر است جهت تسهیل در پاسخگویی به سوالات و رفع ابهامات کارگزاران محترم در زمان ثبت نام کلاسها، گروه "آموزش کارگزاران حج و زیارت خراسان جنوبی"  در فضای مجازی در پیام رسان بله ایجاد شده است که مسئول محترم آموزش آقای شفیع پور پاسخگوی سوالات در این گروه خواهند بود.

                                          مرکز آموزش کارگزاران حج و زیارت خراسان جنوبی

برچسب ها : اخبارعمومی، RSS

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.