شنبه 10 آبان 1399
EN

خبرگزاري

فرهنگ دیدار با خانواده شهداء باید در طول سال استمرار داشته باشد.

فرهنگ دیدار با خانواده شهداء باید در طول سال استمرار داشته باشد.

در دیدار مدیر حج و زیارت خراسان جنوبی با خانواده های شهدای مظلوم منا: فرهنگ دیدار با خانواده شهداء باید در طول سال استمرار داشته باشد.

همزمان با عیدسعیدقربان مصادف با 10ذی الحجه مدیرحج وزیارت استان به همراه نماینده بعثه مقام معظم رهبری در استان و مدیربنیادشهیدوامورایثارگران شهرستان بیرجند با خانواده شهیدان رضاپور ، چوبدار و حاجی پور دیدار و از صبر و شکیبایی آنان تجلیل کردند.

در این ملاقات ها که جهت تکریم این خانواده ها بمناسبت سالگردشهدای مظلوم حج۹۴ انجام گردید، ابوالفضل نوفرستی مدیرحج وزیارت استان ضمن اشاره به اینکه این شهدا را بعنوان شهدای مدافع ولایت میتوان نام برد گفت: دهه اول ذی الحجه فرصتی برای تکریم بیشتر خانواده‌های معظم شهدای منا و سانحه سقوط جرثقیل در مسجدالحرام است.
وی افزود: صبر و شکیبایی خانواده های معظم شهدا برای آحاد مختلف مردم یک الگو و درس بزرگ است که در برابر تمامی توطئه های دشمنان علیه این کشور ایستادگی کرده و در تداوم خون مطهر شهدا از آرمان های نظام اسلامی و رهبری دفاع کنیم.

در ادامه نماینده بعثه مقام معظم رهبری در استان و مدیربنیادشهید وامورایثارگران شهرستان بیرجند هم در طی سخنانی از خانواده محترم شهدا دلجویی نمودند.

ودر پایان قاب عکسی که مضمون دهه امامت و ولایت را بیانگر بود از خانواده شهداء تجلیل بعمل آمد.

شایان ذکراست خانواده شهید اسمعیلی با توجه به عدم حضور در بیرجند بصورت مذاکره تلفنی مدیرحج وزیارت استان با همسرشهید صحبت و از حال وی جویا و عرض تسلیت به ایشان داشتند.

برچسب ها : اخبارعمومی، RSS

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.