ﺳﻪشنبه 01 مهر 1399
EN

خبرگزاري

پیام رییس سازمان حج و زیارت به مناسبت آغاز سال 1399

پیام رییس سازمان حج و زیارت به مناسبت آغاز سال 1399
علی رضا رشیدیان رییس سازمان حج و زیارت با انتشار پیامی به مناسبت آغاز سال 1399 هجری شمسی، این ایام را تبریک گفت و تاکید کرد : ارتقا کیفیت خدمات توام با برخوردی گرم، گیرا، مهربانانه و متواضعانه در مواجهه با زائران مبنای خدمتی شایست...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج و زیارت ؛متن کامل پیام رییس سازمان حج و زیارت به شرح ذیل است:

ساقیا آمدن عید مبارک بادت/ وان مواعید که کردی مرواد از یادت

تغییر و نو شدن در هستی نشانی و آیه ای از آیات ربانی است و اینک با نوروزی دیگر این تغییر و تلون آغاز می شود و فرصت شکر و ستایش ذات احدیت را بهره ما می نماید و شکوه دلپذیر نوبه نو شدن را در سویدای دل عبد صالح به ایمانی عمیق مبدل می کند.
سپاس بی کران رب ودود ، خداوند عالمیان را که بهاری دیگر را در جایگاه خدمت به زائران حریمش و اعتاب مقدسه بر ما ارزانی داشت تا دعای صبح و شام ما در خدمت و تلاش برای جامه عمل پوشاندن به حاجت حاجتمندان زیارت خانه اش و حریم امن نبوی و زائران اعتاب مقدسه اجابت شود.
اینک در آغاز روزی نو افتخار آن دارم تا با همدلی وهمگامی شما همكاران خدوم و صبور در سازمان و نیز کارگزاران زیارتی نیک اندیش و نیک رفتار، دومین بهار را آغاز کنم ، هر چند سالی که گذشت برای کارگزاران، زمانی سخت بود اما اينك در بهاری نو در کنار هم و دست در دست یکدیگر، ره به فردايی اميد بخش می پیماییم تا به این خدمتگزاری خالصانه و صادقانه ، مردم را ارج نهیم و آرزوی زیاراتشان را محقق نماییم .
اینجانب هم تلاش شما را در این میدان خدمت قدر می نهم و امید است در سال نو با عنایت حق تعالی و اهل بیت عصمت و طهارت با عبور از بحران و بیم بیماری کرونا ، ارتقا کیفیت و کمیت خدمت به زائران مان را معیار نهاده و در این مسیر چون گذشته و حتی بیش از آن همه توان خود را به میانه میدان آورید.
باید تلاش کنیم در سالی که مقام معظم رهبری به نام "جهش تولید" نام نهاده اند ، هر یک سهم خود را در هر جایگاه و مسئولیتی هستیم در روند رو به رشد و توسعه کشور به بهترین نحو ایفا نماییم و این تلاش در هر عرصه ای از تولید یک کالا تا ارائه یک خدمت می تواند ظهور و بروز داشته باشد.
در این میان آنگونه که مقام معظم رهبری فرمودند ارتقا کیفیت خدمات توام با برخوردی گرم، گیرا، مهربانانه و متواضعانه در مواجهه با زائران مان خود خدمتی شایسته و درخور و در راستای شعار سال خواهد بود.
اما در این میان باید پاسداشت همدلی و همراهی زائران و حجاج سرزمین مان را که نمادی از مهرورزی بودند و تصویری زیبا از ارزش های اخلاقی ایرانیان در سال گذشته در بحران ها خلق کردند آنگاه که به هنگام سیل و بحران ها در همراهی و همدلی با سایر گروه های مردمی و کارگزاران زیارتی و پرسنل سازمان حج هزینه سوغات و ولیمه ها را به سیلزدگان هدیه کردند تا مهر تاییدی باشد بر حج مقبول و سعی مشکورشان.
در پایان ارج می نهم تلاش مدیران ، معاونان و همکارانم را در سازمان که در مسیر این خدمت گاه ماهها از خانه و خانواده دور بوده اما با صبوری ومهر تمام و به دور از خستگی در مسئولیت خود خدمت می کنند.
اما نباید فراموش کرد خانواده های محترم همکارانم را که با صبوری و عشق آنان را در این خدمت رسانی همراهی می کنند تا به دور از دغدغه فکری خانه و خانواده انجام وظیفه نمایند.
باشد تا سال پیش رو نیک ترین روزگار و پر مهرترین زمان و بیشتر همدلی را در کنار ملت سربلند ایران زمین در سایه توجهات حضرت ولی عصرحضرت مهدی (عج) تجربه کنیم.

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.