پنجشنبه 15 خرداد 1399
EN

خبرگزاري

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی: نباید از دشمن اطاعت کنیم/ تمرکز دشمن برای تسلط بر ارتفاعات اعتقادی مسلمانان

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی: نباید از دشمن اطاعت کنیم/ تمرکز دشمن برای تسلط بر ارتفاعات اعتقادی مسلمانان

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با بیان اینکه تمام کارهای دشمن حساب شده و براساس کارشناسی است، گفت: نباید از دشمن اطاعت کنیم.به گزارش دفتر روابط عمومی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و  به نقل از فارس، حضرت آیت ا...  عبادی صبح روز دوشنبه مورخ 2/7/97 در دیدار با دست‌اندرکاران و کارگزاران حج تمتع سال ۹۷ در خراسان‌جنوبی، به نبود امنیت در جامعه اسلامی و جهان اشاره کرد و اظهار داشت: وقتی عقل و دین نباشد امنیتی حاصل نمی‌گردد.

حضرت آیت ا... عبادی ضمن تشکر از سازمان حج وزیارت و بعثه مقام معظم رهبری در جهت برنامه ریزی انجام حجی آرام و بدون دغدغه در طی سخنانی گفت: نباید از دشمن اطاعت کنیم و با بیان اینکه مشکلات کشور از خود ما است و به خودمان برمی‌گردد، تصریح کرد: دشمن تمام تمرکز خود را بر تسلط بر ارتفاعات اعتقادی و ارزشی گذاشته است.

کارهای حساب شده دشمن

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با اعلام اینکه تمام کارهای دشمن حساب شده و براساس کارشناسی است، بیان داشت: زمانی که دشمن بر ارتفاعات فیزیکی مسلط شود دیگر از دست مردم کاری برنمی‌آید زیرا دشمن بر همه چیز مسلط شده است.

حضرت آیت ا... عبادی با اشاره به راه‌اندازی جریان داعش و تروریسم، گفت: دشمن به وسیله داعش و تروریسم سعی کرد تا برخی کشورها مانند عراق و سوریه را تصرف کند اما در این میان افرادی بودند که مردانه وارد میدان شدند و ظرف چند ماه این کشورها را از وجود داعش و تروریسم تخلیه کردند.

وی مطرح کرد: اربعین حسینی همان تمرکزی است که امام حسین(ع) در سال ۶۱ هجری حج خود را ناتمام و مکه را ترک و به سمت عراق حرکت کرد.

دو حرکت تمام عیار در مقابل هم

وی بیان داشت: امروز دنیا با دو حرکت تمام عیار در مقابل هم قرار گرفته است؛ حرکت استعمارگران در پیروی از غرب و پایگاه مقدسی که امام حسین(ع) از سال ۶۱ هجری بنا کرد که سمبل عشق، محبت و ایثار است.

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با اعلام اینکه امروز دنیا به دو قطب تبدیل شده است، تبیین کرد: حسینی‌ها با ارزش‌های الهی و انسانی و استعمارگران با کودک‌کشی و وحشی‌گری دو ماهیت خود را در مقابل هم نشان می‌دهند.

حضرت آیت ا... عبادی تمام مفاسد را مربوط به مستکبرین و تمام عزت را مربوط به خدا دانست و گفت: در آستانه جریانات اربعین حسینی هستیم و خوشا به حال افرادی که منطق دین انبیاء که ایثار و از خودگذشتگی است را عملاً به دنیا می‌فهمانند.

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.