دوشنبه 27 اسفند 1397
EN

خبرگزاري

دیدار مدیر کل بنیادشهید و امورایثارگران خراسان جنوبی با مدیر حج و زیارت استان

دیدار مدیر کل بنیادشهید و امورایثارگران خراسان جنوبی با مدیر حج و زیارت استان

به گزارش روابط عمومی حج و زیارت خراسان جنوبی، حجه الاسلام و المسلمین عزیزی مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران خراسان جنوبی در دفتر مدیرحج وزیارت خراسان جنوبی  حضور یافت و با ابوالفضل نوفرستی مدیرحج وزیارت خراسان جنوبی  دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار گزارشی از روند آخرین فعالیت های خانواده های شهدا و ایثارگران ارائه گردید و در خصوص موارد مربوطه در این حوزه گفتگو و تبادل نظر شد.

نوفرستی در این دیدار ضمن تشکر و قدردانی از زحمات و تبریک انتصاب حجه الاسلام عزیزی بعنوان مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان خراسان جنوبی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای منا، به ارائه گزارشی از فعالیتها و خدمات انجام شده در حوزه های مختلف خانواده شهداء پرداخت .

وی در ادامه گفت: عزت و اقتدار امروز کشور ما مدیون حماسه آفرینی ها و جان فشانی های شهدا و ایثارگرانی است که با نثار خون خود نهال نوپای انقلاب اسلامی را آبیاری کردند.
در ادامه این دیدار عزیزی ضمن یاد و خاطره شهداء عظیم الشأن انقلاب اسلامی و شهدای مظلوم منا گفت : ما با تمام توان و قدرت در خدمتخانواده شهدا و ایثارگر هستیم و مطمئنا در این کار کوتاهی در حق این عزیزان پیش نخواهد آمد ، و می دانیم که وضعیت و مشکلات ایثارگران به چه صورت است و اگر ما تلاش و پیگیری لازمه را داشته باشیم می توانیم با انتقال بعضی از این مشکلات رفع شود و انتظار می رود که نمایندگان و رابطین ایثارگران در ادارات با توان بالا فعالیت داشته باشند.
در این دیدار مقرر شد دو دستگاه اجرایی مانند گذشته تعاملات سازنده ای در خصوص مشکلات خانواده های شهدا و جانبازان و ایجاد سهولت اعزام برای خانواده های این عزیزان برقرار شده و از هرگونه تلاش و خدمت بی منت به این خانواده فرو گذار نباشند.

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.