مدیریت حج و زیارت استان خراسان جنوبی

تاریخ: 10 بهمن 1397

پیش اطلاعیه سازمان حج و زیارت درخصوص فراخوان از دارندگان قبوض ودیعه‌گذاری حج تمتع جهت تشرف به حج تمتع سال 1398

ابوالفضل نوفرستی مدیرحج و زیارت خراسان جنوبی در خصوص شروع ثبت نام در کاروان های حج98 گفت: به حول و قوه الهی با عنایت به فراهم شدن مقدمات برگزاری مراسم حج تمتع سال 1398 برای حضور عزتمندانه زائرین عزیز کشورمان در این مراسم عبادی و سیاسی، برنامه‌ریزی برای تشرف دارندگان قبوض ودیعه‌گذاری علی‌الحساب حج تمتع که تا تاریخ 30/11/1385 در شعب بانک ملی ایران اقدام نموده‌اند فراهم گردیده است. از اینرو چنانچه ودیعه‌گذاران محترم تاکنون اقدام لازم برای بروزرسانی و تکمیل اطلاعات خود ننموده‌اند ضروری است با مراجعه به سامانه:

http:// reserve.haj.ir

اقدام لازم را دراین‌خصوص انجام دهند.

وی گفت: نحوه و چگونگی انجام مراحل بعدی انتخاب و ثبت نام در کاروانهای مورد نظر حدوداً در دهه اول اسفند ماه سالجاری اعلام خواهد شد؛ بدیهی است درصورت عدم اقدام لازم توسط مشمولین تشرف در زمانبندی اعلام شده، سازمان اولویتهای بعدی را (اسفند ماه سال 1385) بصورت روزشمار فراخوان خواهد نمود.

مدیرحج وزیارت استان یادآور و تأکید کرد: کلیه دارندگان قبوض ودیعه‌گذاری علی‌الحساب حج تمتع با مراجعه به سامانه فوق نسبت به تکمیل و بروزرسانی اطلاعات خود اقدام نمایند. ضمناً سایر جزئیات تکمیلی در این خصوص در اطلاعیه‌های بعدی سازمان به اطلاع واجدین شرایط خواهد رسید.

                                                                                             روابط عمومی حج و زیارت خراسان جنوبی